Piorunochrony

Piorunochrony Warszawa

Czy wiesz, że moc wyładowania pioruna może sięgać kilkuset bilionów watów? Takie potężne uderzenie ma niszczycielską moc – jeśli trafi w budynek, łatwo wywoła pożar oraz spowoduje przepięcie instalacji elektrycznej, które może w momencie zniszczyć całkowicie podpięty do niej sprzęt RTV i AGD. Piorunochrony służą do przyjmowania na siebie tych uderzeń z nieba. Przyjęty w przez nie ładunek jest odprowadzany do gruntu, gdzie zostaje rozproszony bez szkody dla otoczenia.

Aby piorunochron spełniał swoje zadanie, musi być odpowiednio dobrany do rozmiaru budynku, a także wykonany w zgodzie z normami. Nie jest rozwiązaniem drogim, jednak aby spełniał swoje zadanie, wymaga fachowego montażu.

Piorunochrony Warszawa – zapraszamy do współpracy.

Powierz montaż piorunochronu fachowcom

Odgromówka świadczy usługę montażu piorunochronów na budynkach mieszkalnych oraz użytkowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić najlepiej dopasowany do powierzchni budynki piorunochron, a także profesjonalnie zamontować go wraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami. Nasze usługi wykonujemy szybko i solidnie, o czym świadczą opinie zachwyconych klientów – i to nasza najlepsza reklama.

Ponieważ piorunochron chroni budynek oraz znajdujące się w nim mienie, warto zamontować go jak najszybciej i nie narażać się na straty z powodów kaprysów pogody. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Piorunochron Warszawa – sprawdź sam!