Ochrona odgromowa

Ochrona odgromowa Warszawa

Ochrona odgromowa to cały zespół elementów, których zadaniem jest przyjmowanie na siebie energii wyładowań elektrycznych, a następnie stworzenie dla nich drogi przepływu od dachu po grunt. Wszystkie elementy instalacji muszą być odpowiednio rozmieszczone oraz wykonane z właściwych materiałów. Obydwa te aspekty regulują specjalistyczne normy. Istotnym elementem skutecznie działającej ochrony odgromowej są właściwe połączenia elementów zwodu oraz dopasowanie ich do pokrycia dachu. Niewłaściwie połączone ze sobą przewody mogą dać efekt odwrotny do oczekiwanego, przez co naraża się budynek na pożar oraz uszkodzenia.

Ochrona odgromowa Warszawa – zapraszamy!

Zadbaj o jakość swojej ochrony odgromowej

Jeśli chcesz mieć stuprocentową pewność, że ochrona odgromowa założona została we właściwy sposób, powierz to zadanie naszej firmie! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji odgromowych na budynkach o różnej powierzchni i przeznaczeniu. Przeprowadzimy Cię wygodnie przez cały proces – zaczynając od ustalenia liczby elementów niezbędnych do montażu, kończąc na okresowych kontrolach technicznych instalacji.

Używamy wyłącznie elementów zgodnych z normami, kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanej przez nas pracy i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu. Dzięki nam możesz spać spokojnie, a nawet największa burza nie przynosiła ze sobą zagrożenia pożarowego.  Zapewnij bezpieczeństwo budynkowi oraz znajdującym w nim sprzętom elektrycznym – skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Ochrona odgromowa Warszawa – sprawdź sam!