Instalacje odgromowe

Instalacje odgromowe Warszawa

Instalacja odgromowa wykonana jest z wielu tworzących spójną całość elementów, zapewniając bezpieczeństwo budynkowi. Jej najbardziej widoczną częścią są stawiane na dachach maszty odgromowe, połączone ze sobą specjalnymi przewodami – zwodami. Przewody te zmierzają od masztu ku ścianie budynku, po której schodzą na poziom gruntu, gdzie uziom poziomy odpowiada za ich neutralizację, czyli rozproszenie w ziemi. W ten sposób budynek chroniony jest przez konsekwencjami uderzania pioruna i wyładowań elektrycznych – przyjmują je na siebie zwody.

Instalacje odgromowe Warszawa – zapraszamy!

Skuteczny montaż kluczem do sukcesu

Aby instalacja odgromowa perfekcyjnie spełniała swoje zadanie, musi spełniać kilka warunków. Pierwszym jest obliczenie wskaźnika zagrożenia piorunowego, co pozwala na ustalenie ilości niezbędnych elementów instalacji. Drugim jest użycie właściwej jakości elementów – muszą one spełniać wszelkie normy zgodności ustalone przepisami. Trzeci to fachowy, profesjonalny montaż instalacji, który da jej pełną efektywność. Instalacja to nie tylko proste postawienie masztów i połączenie ich zwodami, ale również wykonanie odpowiednich połączeń wyrównawczych oraz zabezpieczeń.

Nasza firma zajmie się każdym aspektem montażu instalacji odgromowych – zaczynając od obliczenia wskaźnika zagrożenia piorunowego, kończąc na fachowym, kompleksowym montażu wszystkich elementów. Wieloletnie doświadczenie i fachowa ekipa montażowa sprawiają, że warto nam zaufać!

Instalacje odgromowe Warszawa – sprawdź sam!